o grze smokopedia forum gry darmowa gra
forum gry mmorpg

Temat: Wesołych Świąt!

Autor / Czas Treść
30 mar 2013, 00:00
Mano De Dios
mężczyzna Mano De Dios
Wszystkim graczom życzę Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, spędzonych w rodzinnej atmosferze, dużo śniegu za oknem i masy prezentów w koszyczku ;)
30 mar 2013, 10:46
Immo
mężczyzna Immo
Skąd: Ślesin, lat 34

Postów: 48
Pomógł: 0
Reputacja: 0
Wszystkim Paniom życzę dużo śnieżek w dyngusa^^ smarowania, soplobicia, kąpieli w przeręblach^-^
25 gru 2013, 13:38
Mano De Dios
mężczyzna Mano De Dios
Wesolych Swiat zyczymy wszystim naszym graczom! Duzo ciepla, radosci i spokoju! Dziekujemy za to ze wciaz jestescie z nami:)

Zycze rowniez Wam, jak I sobie , aby nowy rok byl bardziej owocnym od poprzedniego jesli chodzi o nowosci I modernizacje SJ. W co szczerze wierze:)

Wesolych Swiat!!
18 kwi 2014, 05:40
Mano De Dios
mężczyzna Mano De Dios
Spokojnych Swiat Wielkiej Nocy! Niech te kilka dni bedzie dla nas wszystkich czasem wypoczynku I, byc moze, refleksji:)

...to juz 6ta nasza wspolna Wielkanoc, dziekujemy!
21 kwi 2014, 07:38
Jodhaa Akbar
kobieta Jodhaa Akbar
Skąd: lubelskie - miasto sitarzy :), lat 37

Postów: 376
Pomógł: 20
Reputacja: 59
Chciałam (z racji tego, że wcześniej nie mogłam złożyć życzeń, a ktoś nie chciał tego za mnie zacytować) życzyć wszystkim spokojnego Poniedziałku Wielkanocnego spędzonego w gronie najbliższych.

Korzystając z okazji chciałam podziękować wszystkim za wspólną grę, za czas który wspólnie marnowało się na produkowanie czegokolwiek, za wspólne (aczkolwiek rzadkie) bicie monstr, za dyskusje na czacie i wiele innych rzeczy, które mnie tu z Wami spotkały.
Chciałam też życzyć Wam powodzenia w dalszej grze, wytrwałości i dojścia do tego czego sobie zapragnęliście.

Pozdrawiam i żegnam,
Jadzia.
24 gru 2014, 12:56
Avi Elf Bitewny
mężczyzna Avi Elf Bitewny
Skąd: Yheria, lat 33

Postów: 585
Pomógł: 12
Reputacja: 40
Krotko Wesloych Swiat :)
26 gru 2017, 11:08
Mano De Dios
mężczyzna Mano De Dios
Wesolych Swiat i sukcesow w nowym roku wszystkim Smoczym Jezdzcom
zyczy zespol SJ! :)


Smoczy Jeźdźcy 2008-2024 All Rights Reserved