Smoki Maeterii - opowiadania fantasy

Wielka noc

Opowiem Wam pewną historię ...

... zima w świecie Maeterii powoli odpuszczała, a fauna i flora stopniowo budziła się do życia. Przyroda rozkwitała, niczym handel na sławnym bazarze "Pod Zdechłym Psem", a dni robiły się coraz dłuższe.

Tak oto było na powierzchni, jednak tuż pod stopami, w czeluści głębokich i niezbadanych katakumb zamieszkiwały bardzo tajemnicze istoty. Zagrożenie stanowiły jedynie dla śmiałków, którzy odważyli się zejść do podziemi, zachęceni skarbami i legendarnymi artefaktami.

Nastał w końcu dzień, w którym ukryte przed światłem słonecznym istoty mogły ujawnić swe straszne oblicze. Najdzielniejsi monsterdzieje zostali wezwani do walki z plagą tych stworów.

Mędrcy twierdzili, że stworzenia te można wytropić idąc po śladach zostawianych przez nie jajek. Z poczatku wydawało się, że są to smoki, widłogony lub wiwerny, jako jedne ze straszniejszych istot występujących w Maeterii. Prawda okazała się jednak zupełnie inna.

Okazało się, że strach ma wielkie oczy, a wszelkie podejrzenia były wyssane z palca.

Tym strasznym, krwiożerczym zwierzęciem okazały się być króliki.

Z okazji świąt Wielkanocnych, punkty doświadczenia zdobyte w walce z królikami wynoszą 15 exp, natomiast wszystkie NPC dają 2-krotnie więcej doświadczenia. Promocja trwa od dziś od godziny 10:00 do poniedziałku do końca dnia. 

Czas odświeżyć swoje uzbrojenie!Brak komentarzy. Bądź pierwszym, który to skomentował:

Zaloguj się aby móc komentować.
Smoczy Jeźdźcy 2008-2024 All Rights Reserved