Smoki Maeterii - opowiadania fantasy

Wesołego (smoczego) jaja!

Hej hej! Chcieliśmy życzyć Wam spokojnych Świąt spędzonych w ciepłej (mimo, że z pogodą jest akurat różnie;)) rodzinnej atmosferze! Z okazji świąt mamy dla Was niespodziankę... Od dziś do końca poniedziałku, każdy zakup MM poprzez PayPal lub przelew online, będzie powiększony o dodatkowe 30%! To nawet 480 dodatkowych Monet przy jednorazowym zakupie!

 

Dodatkowo mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę - ogłaszamy konkurs literacki na najciekawsze opowiadanie fantasy, lub wiersz! Jeśli ktoś zna jakieś inne ciekawe formy literackie, również je zaakceptujemy... Jedynym właściwie naszym warunkiem jest, aby dzieło opowiadało historię... smoczego jaja :)

 

Konkurs potrwa równe 2 tygodnie, tzn do końca piątku (17.IV) możecie nadsyłać prace, następnie rezerwujemy sobie kilka dni na ich sprawdzenie i ogłoszenie wyników. Zastrzegamy sobie prawo do przedłużenia konkursu (np. o kolejny tydzień) w przypadku gdy nie otrzymamy wystarczającej ilości prac w przeciągu 2 tygodni.

 

Przewidziane nagrody:

1. miejsce - jajo czarnego smoka lub 500 MM (do wyboru)

2. miejsce - jajo zielonego smoka lub 250 MM

3. miejsce - 100 MM

 

Z innych ciekawostek - dołożymy wszelkich starań, aby jeszcze w kwietniu pojawiła się zapowiadana wcześniej nowość - monstrum Hydra! Jej pojawieniu się towarzyszyć będzie event polegający na tym, że pierwsze zabicie Hydry będzie skutkować zdobyciem gwarantowanego trofeum - unikatowej broni, jedynej w swoim rodzaju i niedostępnej w żaden inny sposób!

 

Do usłyszenia i Wesołych Świąt!Komentarze:

Grundhor (2015-04-27 08:27:34)
Wiadomo co z konkursem ? Jakieś decyzje.
Tomosixien (2015-04-05 19:03:58)
Jestem za tym, by monstrum Hydra miała ukryte statystyki kondycji i zdrowia. A to tylko dlatego, by ktoś komuś nie dobił (po prostu wziąć ukryć te wartości, tak, by nie było widać ile brakuje do końca) :)
Khelgar (2015-04-04 12:13:28)
co do MM, mogę je kupić mieszkająć w UK i nie przelewając na polskie konto, w opcji kupowania nie widzę przewalutowania
Mano De Dios (2015-04-04 23:44:14)
nie wiem czy dobrze rozumiem pytanie (?)... w przypadku braku środków na polskim koncie zostaje jedynie płatność Paypalem.

Zaloguj się aby móc komentować.
Smoczy Jeźdźcy 2008-2024 All Rights Reserved