Smoki Maeterii - opowiadania fantasy

W ten weekend 30% więcej MM GRATIS!

W ten weekend, a właściwie do końca poniedziałku do każdego zakupu MM (z wyłączeniem kanału SMS) dorzucamy 30% gratis! Promocja zakończy się dokładnie o północy między poniedziałkiem, a wtorkiem, tj. między 15stym, a 16tym września 2014. Zachęcamy do zakupu Monet Maeterii poprzez przelewy On-Line, jak również Paypalem. Niestety kanał SMS nie jest objęty promocją.
 
Z innej beczki: Na Waszą prośbę zwiększyliśmy "repertuar" dań specjalnych, jakimi możecie raczyć swoich chowańców. Lista znacznie się wydłużyła, a wszystkie detale zostały podane w uaktualnionej wersji artykułu dot. chowańców na naszym Wiki. Więcej o smoczych smakołykach przeczytacie TUTAJ.

Kolejna informacja jaką chcemy się z Wami podzielić to drobna modyfikacja działania monstrów indywidualnych. 

Dotychczas monstrum takie miało losowane wartości ataku, obrony, zręczności i szybkości podczas pierwszego ataku gracza na danego potwora. Cechy te po wylosowaniu mają wartości z przedziału +-10% od warości bazowej. Ponieważ monstra indywidualne są najczęściej elementami Questów na profesje wojownicze, zdarzało się, że jedni gracze mieli monstrum na poziomie, np. 400 ataku, podczas gdy inni 500 ataku, a wartość ta raz wylosowana utrzymywała się aż do pokonania monstrum przez danego gracza. Doszliśmy do wniosku, że nie był to system sprawiedliwy. Teraz monstra indywidualne mają wszystkie cztery w/w cechy losowane przed każdą walką. Będzie sprawiedliwie i na pewno ciekawiej.

Pozdrawiamy!

 Brak komentarzy. Bądź pierwszym, który to skomentował:

Zaloguj się aby móc komentować.
Smoczy Jeźdźcy 2008-2024 All Rights Reserved