Smoki Maeterii - opowiadania fantasy

Sprawniejsze wydobycie surowców dla poziomów eksperckich

Ułatwiliśmy wydobycie surowców dla poziomów eksperckich!

Dla poziomów Guru i Mentor maksymalna liczba pozyskanych jednym kliknięciem surowców to 4, a nie 3 jak do tej pory. Dodatkowo dla poziomu Mentor minimalna liczba pozyskanych surowców została zwiększona do 2 sztuk.

Prawdziwy raj będą jednak mieli pozyskiwacze na poziomie Sensei! Tutaj liczba pozyskanych surowców jest losowana w przedziale między 3 a 5!

Jeśli chodzi o stratę energii i kondycji w lokacjach wydobywczych, to pozostanie ona niezmieniona przy wydobyciu 1 surowca, jednak każdy dodatkowy spowoduję stratę połowy.

 

Przykłady

Wydobycie 1 szt węgla to koszt 6 energii i 4 kondycji.

Przy wydobyciu 2 szt węgla koszt ten wynosił poprzednio 12 energii i 8 kondycji, a przy 3 szt było to odpowiednio 18 i 12.

 

Teraz koszt wydobycia 2 szt węgla (w jednym kliknięciu) wynosić będzie 9 energii i 6 kondycji, a przy 3 szt będzie to 12 energii i 8 kondycji.

Posiadacze górnika węgla na poziomie Sensei będą w stanie wydobywać nawet do 5 sztuk węgla za jednym razem, a kosztować ich to będzie 18 energii i 12 kondycji, czyli tyle ile kosztowało do tej pory wydobycie 3 sztuk węgla!

 

Miłego kopania :)Brak komentarzy. Bądź pierwszym, który to skomentował:

Zaloguj się aby móc komentować.
Smoczy Jeźdźcy 2008-2024 All Rights Reserved