Smoki Maeterii - opowiadania fantasy

Smoki Chowańce przechodzą "Transformację"!

Mamy przyjemność poinformować, że dobiegają końca prace związane z modyfikacją Smoków Chowańców!

Przede wszystkim ulegla zmianie karta chowańców oraz sposób w jaki zwiększamy Rozmiar naszego pupila.
Tak jak już wspomnieliśmy wcześniej, aby z naszego małego szarego, zielonego czy jakiegokolwiek innego koloru smoka zrobić większy "model" nie będą już potrzebne Monety Maeterii. Będzie za to potrzebne... jedzenie! Ale nie powinno to być raczej zaskoczeniem ;)

Kolejną nowością w temacie chowańców jest fakt, że naszego ulubieńca możemy teraz wysyłać na wyprawy na różne tereny łowieckie. Im wyższy poziom smoka, tym trudniejsze tereny może on odwiedzać, a więc i więcej doświadczenia otrzyma on za ten sam czas wyprawy.

Następna zmiana o której powiem powinna Was ucieszyć, a szczególnie osoby, które lubią walczyć. Chowańce otrzymają 3 Punkty Rozwoju za każdy awans (nie 1 jak to było do tej pory), a więc smok na poziomie 41 będzie mógł już dodać jeźdźcowi nawet 120 puntów w ataku, lub w obronie! Teraz naprawdę warto pomyśleć o rozwoju swojego smoka.

Atak i obronę wciąż szkolić będziemy w Mordowni, jednak do podniesienia ataku potrzebny będzie tylko 1 eliksir Żadzy Krwii, a do podniesienia obrony potrzebny będzie tylko 1 eliksir Kamiennej Skóry.
We Flaminarium wciąż będziemy szkolić atak magią ognia, jednak potrzebny będzie już tylko 1 flakonik Flaminy, a nie 30 jak to było do tej pory :)
Jako nowość dodamy, że wszystkie rodzaje smokówoprócz szarych będą mogły również szkolić jedną dodatkową magię oprócz ognia. Szczegóły jeszcze dziś!

Aby inne rodzaje wierzchowców nie straciły zupełnie na wartości, podjęliśmy decyzję, że dosiadanie smoka zabierać będzie większą ilość energii niż dotychczas. Również postanowiliśmy zrezygnować z dodatkowego bagażu przenoszonego przez te dumne zwierzęta.

Zmieniliśmy również nieznacznie parametry początkowe smoków i wymagania poziomowe dla smoków chowańców, a zmiana podyktowana była faktem, że chcemy aby wszystko już u miało "ręce i nogi".

Jeszcze jedno. Od dnia dzisiejszego chowańce które są na wyprawie będzie można normalnie dosiadać. Bez zmian pozostaje natomiast sprawa Żerowiska, Koloseum itd.

Wszystkie szczegóły dotyczące karmienia, nowych poziomów, rozmiarów itp. itd. będą opublikowane jeszcze dziś! Do usłyszenia!


P/S. Ponieważ zmiana jest bardzo duża, przez dzisiejszy dzień mogą wystąpić różne anomalie związane ze smokami. Prosimy o cierpliwość i zachowanie spokoju :)
Obiecujemy, że żaden smok nie zniknie i nie straci swojego doświadczenia... może natomiast stracić lub zyskać różne parametry takie jak poziom, atak, obrona itd.
Co do punktów rozwoju - smoki jedynie je zyskają, więc nikt nie powinien się naszymi zmianami przejmować!

Wszystkie ewentualne błędy prosimy zgłaszać na priv do Mano De Dios lub te mniej krytyczne w wątku błędów.

PozdrawiamyBrak komentarzy. Bądź pierwszym, który to skomentował:

Zaloguj się aby móc komentować.
Smoczy Jeźdźcy 2008-2024 All Rights Reserved