Smoki Maeterii - opowiadania fantasy

Rozwiązanie konkursu

Witajcie

 
Mamy wreszcie wyniki konkursu Pisankowego. Wybaczcie opóźnienie w ich ogłoszeniu! Udało Wam się łącznie zgromadzić prawie 2000 pisanek... 
 
Niestety jedna z osób nie grała fair i jej pisanki nie zostaną wzięte pod uwagę, a zgromadziła ich około 800! Powodem dyskwalifikacji jest współpraca 4 postaci należących do jednej osoby w gromadzeniu pisanek, a regulamin gry jasno określa, że takie działania są niedozwolone. Pisanki zostały zarekwirowane przez strażników Maeterii. 
 
Jako, że w treści konkursu napisaliśmy, że klucz Maeterii otrzyma osoba, która w wyznaczonym czasie zgromadzi w swoich magazynach najwięcej pisanek, klucz ten trafia w ręce Jodhaa Akbar! Miała ich w swoich magazynach 252! Gratulujemy!
Klucz przekażemy przy najbliższej okazji, proszę umówić się na spotkanie z Mano De Dios i zabrać ze sobą pisanki :)
 
Zdajemy sobie sprawę, że niektóre osoby mogły mieć więcej pisanek zgromadzonych w sumie, jednak treść konkursu precyzowała dokładny czas i sposób w jaki pisanki powinny być zgromadzone. Jednak nie martwcie się...
 
Pozostałe osoby otrzymają od nas MM w ilości równej ilości zgromadzonych pisanek! Proszę również umówić się na przekazanie na priv.
 
Pozdrawiamy
 


Komentarze:

Avi ☺ (2017-04-27 10:41:10)
Gratulacje

Zaloguj się aby móc komentować.
Smoczy Jeźdźcy 2008-2024 All Rights Reserved