Smoki Maeterii - opowiadania fantasy

Pierwszy artykuł na Wiki Maeterii został właśnie opublikowany!

Drodzy gracze! Chowańce zostały już przestawione na "nowy system", opisany po krótce już wczoraj.

Wszystkie chowańce zostały "przeliczone" - otrzymały brakujące PR (przypomnijmy, teraz chowaniec otrzymuje 3 PR za awans, nie 1), została wyliczona ich waga (na podstawie poziomu) i został przydzielony im rozmiar.

Co to wszystko znaczy, powinien Wam wyjaśnić pierwszy artykuł opublikowany na Wiki Maeterii!

Smoki Chowańce na Wiki Maeterii

Tak, tak, Smoczy Jeźdźcy doczekali się swojego Wiki! Będziemy w nim dokumentować wszystkie zmiany i nowości, tak abyście nie musieli już nigdy więcej "poruszać się" po Maeterii po omacku. Chcemy aby wszystko było jawne i klarowne.
Wiki będzie niejako rozszerzeniem smokopedii.

Zachęcamy graczy bardzo serdecznie do współtworzenia Wiki Maeterii razem z nami. Twórzcie artykuły i uzupełniajcie / poprawiajcie istniejące, kiedykolwiek tylko macie pewność, że wiedza Wasza na dany temat jest prawdziwa. W niektórych przypadkach oczywiście tylko my będziemy w stanie podać dokładne dane, ale wiemy, że jest wiele tematów, w których Wasza wiedza jest wystarczająca by podzielić się nią i pomóc nowym graczom. Wszystkie opublikowane i pomocne artykuły będą przez nas nagradzane.

Wracając do smoków chowańców... Przeczytajcie w/w artykuł i jeśli coś jest niejasne lub nie pokrywa się z rzeczywistością, prosimy dajcie nam znać na priv lub forum, ew. shoutboxie i będziemy interweniować.
Również oczywiście czekamy na zgłoszenia wszelkich błędów w działaniu nowych chowańców.

Do usłyszenia!Brak komentarzy. Bądź pierwszym, który to skomentował:

Zaloguj się aby móc komentować.
Smoczy Jeźdźcy 2008-2024 All Rights Reserved