Smoki Maeterii - opowiadania fantasy

Co się dzieje z tymi monstrami...?

Czas mijał, a Maeteria wydawała na świat coraz mężniejszych wojowników, coraz zdolniejszych magów i coraz przebieglejszych arcyłotrów. Kupcy też jakby chytrzejsi się zrobili, ale nie w tym tutaj rzecz...

Mowa będzie o tym, że i monstra które zaczęły gnębione być niemiłosiernie, przeszły swego rodzaju mutację. Za sprawą ewolucji, a może był to występek jednego ze złych magów, monstra od Gór Smoczych aż po Wężową Zatokę, i od Wyspy Magów aż po Półwysep Cudów, wszystkie jak jeden mąż przeszły wielką przemianę. Podwoiła się u nich odporność na ciosy, zwana potocznie zdrowiem. Takoż ich kondycja zdwoić się zdała, co dłuższe walki toczyć potworom pozwoli.

W momencie gdy monstra stały się silniejsze, a więc i trudniejszym dla monsterdziejów łupem, kupcy zaczęli chętniej za trofea na owych zdobywane płacić. Tym samym ogłoszono na wszelkich bazarach, że skup tzw. "flaków", czyli różnych potwornych części ciała odbywać się będzie za 4-krotność dotychczasowej kwoty! A więc nie 250, a 1000 sztuk złota za każdy dostaniemy!

 

Już niedługo pewna nowość w grze. Na razie powiemy tylko, że "flaki" będą miały jeszcze inne ciekawe zastosowanie. Do usłyszenia! ;)Brak komentarzy. Bądź pierwszym, który to skomentował:

Zaloguj się aby móc komentować.
Smoczy Jeźdźcy 2008-2024 All Rights Reserved